Italian Tailoring

Włosi to szczególny naród. Mają wrodzone zamiłowanie do piękna, które podkreśla cechy osobowości i nie jest po prostu miłością do rzeczy ładnych i drogich, ale sposobem na  pokazanie swojej indywidualności, wyjątkowego charakteru, witalności i otwartości na życie niezależnie od wieku. Z tego zamiłowania wynika pewnie fakt, że mają wrodzony dobry gust. Design, architektura oraz moda są w ich narodowym DNA.

Włoskie krawiectwo, a szczególnie to neapolitańskie jest tego najlepszym przykładem. Od pokoleń tamtejsi krawcy dążyli do stworzenia jak najlżejszej konstrukcji tak by w marynarce przetrwać letnie upały zachowując dobry styl. Lekkie płótno jako jedyne wypełnienie frontu marynarki, brak poduszek w ramionach czy koszulowe wszycie rękawa to tylko niektóre z elementów charakteryzujących neapolitańskie garnitury.

W naszym Atelier oferujemy właśnie ten, oryginalny produkt. Koszula, garnitur, marynarka, płaszcz. Zostanie uszyty dla Państwa w rodzinnej Sartorii w Neapolu. Do tego szeroki wybór materiałów z renomowanych włoskich tkalni, styl, nasza pasja i profesjonalizm.

italian-tailoring